Zimní verze Target Sprint

Zimní verze Target Sprint

Dne 13.3. se naši žáci zúčastnili v rámci TV závodu Target sprint. Target Sprint, neboli terčový - střelecký sprint, je mladá sportovní disciplína, která kombinuje běh na střední vzdálenost a střelbu na terč. Závodníci uběhnou tři úseky o délce 400 m a mezi nimi absolvují dvě střelecké zastávky s pěti zasaženými terči. Střelba z laserových pušek probíhá vleže. Tato zimní verze, která proběhla v naší tělocvičně byla určena žákům 6. a 9. tříd. Běh na 400m  byl nahrazen člunkovým během a angličáky.

Absolutně nejrychlejší závodnicí ze všech 6. tříd byla Klárka Kloudová ze 6.A,  kategorii 9. tříd dominoval Daniel Štefan. Vítězům gratulujeme a zároveň děkujeme všem sportovcům za skvělou atmosféru a jejich nasazení. Více fotografií zde.

Přidáno 20. 3. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru