Halloweenský den ve škole

2. 11. se naše škola hemžila halloweenskými maskami a soutěžilo se o ceny
Halloweenský den ve škole

Dne 2. listopadu se u nás ve škole pořádala  halloweenská akce. Děti se převlékly do všech možných kostýmů a byla to opravdu legrace. Navíc se soutěžilo o sladkou odměnu. Cenu za třídu s největším procentem převlečených dětí vyhrála 3. B. Dále jsme nanukem odměnili jednotlivce: Michala Černocha ze 4. C, Verunku a Viktorku ze 4. A a paní učitelku Verlander za nejlepší a nejoriginálnější kostýmy. Ceny v podobě jahodových nanuků nám poskytla paní Kitlerová za firmu Family Market. Více se o akci můžete dočíst již brzy v našem novém školním časopisu (v Popopisu).

Andrea Kitlerová, 9. B

Přidáno 15. 11. 2018, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru