Meziškolní kolo recitační soutěže

Na jaře pokračovala recitační soutěž meziškolním kolem.
Meziškolní kolo recitační soutěže

Po prosincovém školním kole recitační soutěže se 25. 4. uskutečnilo ve Vzorné lidové knihově také meziškolní kolo, na které naše škola pozvala školy z Kamenice, Mnichovic a Strančic. Obdivujeme schopnosti i odvahu všech recitátorů; poslech krásných, výrazných a originálních přednesů si užili jak samotní účastníci a jejich učitelé, tak i porota. Dárky si každý ze soutěže odnesl minimálně dva: knihu nebo sladkost a překonání mnohdy nemalé trémy, které bylo posléze odměněno upřímným potleskem všech zúčastněných.

Těšíme se na další odvážné a talentované recitátory a opětovnou spolupráci se ZŠ Kamenice, ZŠ Mnichovice a ZŠ Strančice v příštím roce.

Ve fotogalerii si některé momenty z recitační soutěže můžete sami prohlédnout.

 

Za porotkyně paní uč. Evu Macourkovou a paní uč. Kateřinu Botorovou Skalickou

Jitka Perglerová 

Přidáno 16. 6. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru