Ohlédnutí za koncem školního roku

Rozloučení se žáky 9. tříd
Ohlédnutí za koncem školního roku

Závěr školního roku patří ze všeho nejvíc našim deváťákům, z kterých se zatím přes prázdniny stali středoškoláci. Obě třídy se v knihovně rozloučily se svou základní školou, se svými spolužáky, s třídními učitelkami a ostatními vyučujícími. Předávaly se květiny, šerpy a pamětní listy. Vzpomínalo se už jen v dobrém na roky prožité ve zdejších školních lavicích. Vzpomínky občas pobavily, ale především dojaly, a to nejen hosty, ale i samotné žáky, kteří si dobře uvědomovali, že tu takhle pohromadě stojí naposled.

My jim všichni upřímně přejeme, aby se jim dál dařilo nejen v jejich studijním životě a aby na školní léta ve Velkých Popovicích rádi vzpomínali.

Nezapomeňte se podívat do fotogalerie na rozloučení třídy 9. A a třídy 9. B.

Přidáno 10. 9. 2018, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru