Souboj o putovní pohár malých atletů

V pátek dne 27. května se na fotbalovém hřišti v Senohrabech konal „Souboj o
putovní pohár malých atletů“.

Naši školu reprezentovalo cekem 30 dětí ve čtyřech disciplínách (60m, 300m, skok daleký, hod kriketovým míčkem) a ve štafetovém běhu na 4 x 150m. Závodu se již tradičně zúčastnili žáci školy ze Senohrab, z Mnichovic, z Mirošovic a z Velkých Popovic. Tento rok se naše škola umístila na 3. místě. Všem žákům patří obrovská gratulace za bojovnost, houževnatost a chuť jít do závodu s maximálním soustředěním na výkon. Mezi nejlepší závodníky, kteří dosáhli medailových umístění, patřili Karolina Venclová, Ondra Nábělek, Jindra Pavlík, Tonda Němeček, Šimon Papánek, Kateřina Svobodová, Majda Koutová, Natálka Poláčková, Ema Šikulová a Anička Pelikánová. Mezi absolutní špičku atletických závodů se zařadila Karolína Venclová, která zvítězila v závodě na 60m, na 300m, ve skoku do dálky a parádně finišovala ve štafetovém závodě.


Zobrazení: Alba | Podle data

V této tabulce zatím nejsou žádná data.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru