Florbalový turnaj školních kroužků

V sobotu a neděli 4. a 5. 6. 2022 proběhl v hale SH Lužiny florbalový turnaj školních kroužků, kde jsme v kategorii 5. - 8. tříd obsadili úžasné 1. místo.
Florbalový turnaj školních kroužků

V sobotu a neděli 4. a 5. 6. 2022 proběhl v hale SH Lužiny florbalový turnaj školních kroužků. Na tento turnaj přijelo změřit své síly a dosavadně nasbírané zkušenosti 340 dětí ze 75 základních škol z Prahy a středních Čech. Turnaje se zúčastnily i děti z ZŠ VELKÉ POPOVICE, které nás těšily krásnými florbalovými momenty, profesionálními zákroky, svou dravostí a kolikrát i humornými situacemi. Turnaj byl rozdělen do tří skupin, 0. – 2. třída, 3. – 4. třída a 5. – 8 třída.

V kategorii 0. – 2. třída se naši žáci umístili na krásném 3. místě. V nejstarší kategorii 5. – 8. tříd obsadila naše škola úžasné 1.místo a nejlepším hráčem byl vyhlášen JIŘÍ RANDÁK.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem hráčům a hráčkám kteří se turnaje zúčastnili. Velké dík náleží rovněž rodičům, rodinným příslušníkům a všem fanouškům, kteří podporovali své ratolesti.

Přidáno 22. 3. 2022, autor: Richard Otradovec

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru