Violoncellista Petr Špaček koncertoval pro děti naší školy

Že vážná hudba nemusí být jen navážno, ale může u ní být skvělá atmosféra a legrace, o tom přišel přesvědčit žáky naší školy proslulý violoncellista Petr Špaček společně s klavíristou Janem Kubínem. Připravili pro děti téměř hodinový program, ve kterém zazněly skladby přes 300 let staré (Preludium - J.S.Bach), slavné světové hity (např. Hallelujah - L. Cohen) až po soudobou tvorbu (např. filmová hudba k pohádce Anděl Páně II.). Děti měly také možnost poznat kouzlo "looperu", se kterým Petr Špaček vytváří velmi bohaté aranže slavných skladeb (např. Viva La Vida). 

Za spolupráci na koncertu děkujeme paní Papírníkové a místní ZUŠ za zapůjčení techniky.


Zobrazení: Alba | Podle data

V této tabulce zatím nejsou žádná data.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru