Vzpomínka na školu v přírodě

Škola v přírodě s tehdejší 6. B, Krkonoše, Benecko
Vzpomínka na školu v přírodě

Loňská 6. B vyjela na školu v přírodě takřka před vysvědčením a zpříjemnila si tak závěr roku společným pobytem na horách, konkrtétně v Benecku. Počasí bylo sice chladnější, ale na túry akorát. Absolvovali jsme zdejší "Lufťákovu stezku", prohlédli jsme si okolní krajinu z rozhledny na kopci Žalý a došli jsme pěšky až do Vrchlabí. Děti navíc mohly soutěžit o body v celopobytové hře, která byla zakončená bojovkou. Výlet to byl krátký, ale plný zážitků. V Krkonoších i v penzionu se nám moc líbilo, naši hostitelé byli velmi vstřícní, milí a skvěle nám vařili.

Fotky toho, jak jsme si školu v přírodě užívali, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

Přidáno 10. 9. 2018, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru