Souboj o putovní pohár malých atletů

Dne 31. května se žáci 1. stupně zúčastnily atletických závodů v Senohrabech.
Souboj o putovní pohár malých atletů

     V pátek dne 31. května 2019  se 26 žáků  1. stupně zúčastnilo v Senohrabech „Souboje o putovní pohár malých atletů“.

      Soutěžilo  se ve čtyřech disciplínách (60m, 300m, kriket, dálka) a na závěr se bojovalo o medaile ve štafetách. Soutěže se již tradičně zúčastnili žáci ze Senohrab, Mirošovic, Mnichovic a Velkých Popovic.

     Pohár si letos odvezla senohrabská škola a naši žáci obsadili krásné 3. místo.

     Všem žákům patří obrovská gratulace za vynikající výsledky a za snahu o přední umístění. Mezi naše nejúspěšnější atlety patřili Kristýna Melounová (3.B), Max Nekovář (3.B), Štěpán Čančík (4.A), Štěpán Němec (5.A), Róza Hrubešová (5.C), Honza Jirkovksý (5.A) a absolutně nejlepší atletkou našeho týmu se stala Lea Bradová (4.A).

Více fotografií z akce najdete ve fotogalerii.

Přidáno 6. 6. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru