Vodácké putování 9. B po Ohři

Závěrečný výlet deváťáků tradičně na vodě.
Vodácké putování 9. B po Ohři

Jediný týden špatného počasí letošního jara a deváťáci se vydali splouvat Ohři. Neuvěřitelná trefa! Nicméně všichni si s touto výzvou poradili s klidem a hlavně po svém – někdo chytal přes noc dešťovku do barelu na suché věci, někdo si vzal na deštivou štreku hromadu zbytečností, ale suché převlečení se tam nenašlo, jiní sušili a sušili, ale zřejmě usušili až doma….. Dobrá nálada však nikoho neopustila a všichni zdárně, i když s několika cvakanci dorazili do cíle. A většina už ví, jak kvrdlat pádlem ve vodě, vylovit potopenou loď, postavit stan a přežít venku – najdou si to na GOOGLU!!! LJJJ

Na další fotografie z akce se podívejte zde.

Přidáno 21. 6. 2018, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru