Target Sprint

Žáci 7. a 8. tříd si na fotbalovém hřišti vyzkoušeli atraktivní sportovní disciplínu.
Target Sprint

Ve čtvrtek dne 11. října 2018 se na fotbalovém hřišti ve Velkých Popovicích žáci 7. a 8. tříd zúčastnili závodu v Target Sprintu.

Target Sprint je mladá  sportovní disciplína, která kombinuje běh na střední vzdálenost se střelbou na terč z laserových nebo vzduchových pušek.

Dívky a chlapci 7. a 8. tříd běželi tři úseky o délce 300 m a mezi nimi absolvovali dvě střelecké zastávky s pěti terči.

První tři závodníci z každé kategorie postupují do finálových kol, která proběhnou na jaře 2019.

Mezi nejlepší závodníky se probojovali:

žákyně 7. tříd: Míša Frkalová, Sára Smith, Amálka Žlůva

žáci 7. tříd: Filip Stibůrek, Adam Fabián, Jakub Bandas, Štěpán Petrů

žákyně 8. tříd: Adéla Zoulová, Kája Mullerová, Adéla Husáková

žáci 8. tříd: Honza Sůsa, Tomáš Vodička, Ondra Hulej

Rádi bychom poděkovali Sdružení sportovních svazů České republiky za vzornou spolupráci a vytvoření skvělých podmínek pro průběh závodu, díky kterému si žáci mohli vyzkoušet tuto atraktivní disciplínu.

Všem postupujícím žákům přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Na fotografie z vydařené akce se podívejte do fotogalerie.

Přidáno 20. 10. 2018, autor: