Knižní klub Fragment a Albatros media

Knižní klub (KK) zprostředkovává nejjednodušší cestou knihy dětem nejen z velkých měst, ale i z malých vesnic a vesniček. V současné době s ním spolupracuje více než 2000 základních škol po celém území ČR a zná jej 450 000 dětí.

Posláním knižního klubu je vrátit děti ke čtení.

Každé pololetí obdrží škola zdarma katalog knih z produkce nakladatelství Fragment. Výhodou je, že knihy jsou levnější o 20 až 50 procent než v běžných obchodech. Děti si přes své učitele třídní nebo češtiny objednají knihy podle svého výběru a škola zajistí objednávku.

KK poskytuje zájemcům pestrou nabídku titulů z řady oblastí:

  • populárně naučné knihy a encyklopedie
  • doplňkové učebnice pro ZŠ
  • vzdělávací sešity pro různé věkové skupiny
  • beletrie pro děti
  • knihy pro rodiče a učitele

Přidáno 1. 11. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru