Klub mladých diváků

Klub mladých diváků je organizován Divadlem v Dlouhé a klade si za cíl usnadnit dětem a mládeži cestu k poznávání profesionálního divadelního umění, motivovat je k vlastním mimoškolním aktivitám v oblasti umění a kultury, ale především vychovávat potencionálního divadelního diváka, který bude pravidelně vyhledávat a navštěvovat kulturní akce.

Na naší ZŠ má Klub mladých diváků dlouholetou tradici. Členy se mohou stát žáci šesté až deváté třídy. Během školního roku v rámci svého volného času shlédnou čtyři odpolední představení v některém z pražských divadel. Oceňujeme jejich zájem o divadelní umění a pěkné společenské chování.

Termíny jednotlivých představení nejsou na začátku školního roku známy, ale žáci i rodiče je dostávají s dostatečným předstihem.

Cena jednoho cyklu je 430,- Kč za vstupenky. Doprava se platí před každým představením zvlášť. Jezdíme objednaným autobusem.

Přidáno 1. 11. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru