Bruslení a plavání

Bruslení a plavání

BRUSLENÍ

Žáci školy mají možnost chodit bruslit na zdejší zimní stadion. Vzhledem k tomu, že se tak děje v rámci tělesné výchovy, bruslení je možné v případě, že to organizačně dovolí rozvrh hodin. Pokud to dovolí rozvrh hodin, mohou si zabruslit i starší žáci z druhého stupně.

PLAVÁNÍ

Plavání není součástí školního vzdělávacího programu. I přesto škola zajišťuje výuku plavání v plavecké škole v Benešově (žáci druhých tříd) – žáci dojíždí jednou týdně na 20 lekcí v deseti dvouhodinových jednotkách (90 min).

Ve třetí třídě je doporučena realizace školy v přírodě s výukou plavání. V těchto případech je výuka plavání zajištěna akreditovaným lektorem v rozsahu požadovaném MŠMT.

Přidáno 1. 11. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru