Vánoční jarmark aneb adventní setkání

Vánoční jarmark aneb adventní setkání

Již mnoho let pořádá naše škola vánoční jarmark. První roky byla celá akce v režii školy. V roce 2006 se ke škole přidala Obec Velké Popovice a ZUŠ a celá akce se rozrostla a vznikla tradice pod názvem Adventní setkání.

Během nedělního odpolednese ve velmi příjemné atmosféře setkávají zástupci obce, učitelé, rodiče, žáci a veřejnost. Setkat se mohou jednak v žákovské cukrárně v učebně fyziky, jednak při nákupu drobných vánočních dárků vyrobených dětmi.

Součástí setkání je koncert žáků ZUŠ a ZŠ, rozsvěcení vánočního stromu a v neposlední řadě jedinečný Velkopopovický betlém vyrobený a věnovaný obci rodinou pana Kotrče.

Termín adventního setkání je vždy první adventní neděli.

Přidáno 2. 11. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru