Pronájem tělocvičny a učeben

Tělocvična se pronajímá pouze pro sportovní účely. Veškeré výjimky při pronájmu tělocvičny i učeben jsou v kompetenci ředitele školy. Prioritou při výběru klientů je délka a množství pronájmů. Obecně mají přednost dlouhodobí nájemníci před kratšími pronájmy a před jednorázovými akcemi. Subjekty nabízející činnost dětem mají přednost ve výběru odpoledních a víkendových hodin. Uvedené ceny jsou vždy za 60 minut pronájmu, platí se za každou započatu hodinu.

Klienti budou vpuštěni do tělocvičny/učebny 10 minut před začátkem lekce, 15 minut po skončení lekce tělocvičnu/učebnu opouštějí. Uvedené ceny jsou předběžné a mohou se měnit, u jednorázových a víkendových pronájmů se cena stanovuje smluvně, např. podle délky pronájmu, typu akce, …

Učebny vybavené interaktivní tabulí nebo dataprojektorem se pronajímají bez možnosti využití tohoto zařízení.

K pronájmu v naší ZŠ můžete využít:
(nižší cena je platná pro akce realizované s většinovou účastí žáků naší ZŠ)

Nové ceny pronájmů s platností od 1. 9. 2021:

Tělocvična (cena 330,- Kč / 400,- Kč)
- sál s palubovkou, značení pro volejbal, basketbal, florbal
- příslušenství: koše, žebřiny, lavičky, žíněnky, nářadí
- zázemí: šatny, sprchy

Učebna (cena 130,- Kč)
- klasická třída s lavicemi, tabulí

Kuchyňka (cena 260,- Kč)
- plně vybavená kuchyň (sporák, trouba, nádobí)

Také žádáme všechny nájemce o zajištění dodržování interních regulí pro pohyb v učebnách a v tělocvičně ZŠ:

• přezouvání
  • mytí rukou + desinfekce
  • nevpuštění dětí s příznaky infekční choroby
  • dospělí musí při vstupu nasadit roušku - během vaší lekce je na vás, jaká pravidla si nastavíte

Při nedodržení podmínek uvedených ve smlouvě o pronájmu si škola vyhrazuje právo po předchozím písemném upozornění pronájem bez náhrady ukončit.

Žádosti o pronájem se vyřizují v kanceláři školy. Své požadavky konzultuje nejlépe v druhé polovině srpna, nejpozději však do poloviny září.

Tel: 323 665 200, 731 449 241, mail: skola@zsvelkepopovice.cz

Přidáno 1. 9. 2021, autor: