Elektronická žákovská knížka

V této sekci webových stránek se dostanete k informacím ze systému Bakaláři. Jde o administrativní program pro školy. Naše škola z něj využívá tyto moduly:

• plán akcí
  • rozvrh hodin
  • suplování
  • třídní kniha
  • evidenci žáků
  • zápis do první třídy
  • knihovna
  • webová aplikace
  • e- žákovská knížka (pro žáky druhého stupně)

Systém Bakaláři poskytuje rodičům, žákům a učitelům možnost elektronické komunikace především ohledně prospěchu, chování a organizačních záležitostí provozu školy.

Každý rodič obdrží své unikátní přihlašovací údaje v podobě přihlašovacího jména a hesla, s jejichž pomocí se může kdykoli do e-žákovské knížky svého dítěte přihlásit. Přístup k vlastním datům v elektronické žákovské mohou mít i sami žáci, pokud projeví o svoje heslo zájem.

Pokud máte problém s e-žákovskou knížkou a neřešíte ho s námi (a my se o něm dozvídáme až se zpožděním nebo vůbec), nemůžeme  ho řešit.

Budeme rádi, když nás upozorníte na cokoliv, co není zcela v pořádku. Budeme rádi, když nás pochválíte za to, co v pořádku je.

Elektronickou žákovskou knížku používáme od šestých ročníků.

Váha známky - škála je 1 - 10 (1 - nejnižší váha 10- nejvyšší např. malá pětiminutovka váha 5, čtvrtletní práce váha 10 apod).

Jaké výhody spatřujeme v elektronické žákovské?

• Žákovská knížka je rodičům, žákům i učitelům přístupná z kteréhokoli počítače připojeného k Internetu 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.
  • Už žádné zapomínání, či dokonce záměrné schovávání žákovské knížky!
  • Rodiče i žáci mají okamžitý přehled o prospěchu.

Kontakty

Pokud nemáte přihlašovací údaje nebo máte jiné problémy s funkčností systému, kontaktujte prosím kancelář školy na tel.: 323 665 200 nebo 731 449 241.

Bakaláři v mobilu

V nejnovější verzi webových aplikací Bakalářů je rozhraní přizpůsobeno pro ovládání dotykovým způsobem.

Přidáno 4. 10. 2016, autor: J4W Admin